•  Охолоджуючий килимок Croci для собак, (принт Fresh Pop) 65х50см

Охолоджуючий килимок Croci для собак, (принт Fresh Pop) 65х50см

  • Виробник: Croci
  • Модель: C6007838
  • 10
  • 591грн.

Охолоджуючі килимки - прекрасне рішення, яке допоможе врятувати Ваших домашніх улюбленців від спекотної жари, охолодити їх організм і привести в норму.

Охолоджуючий килимок являє собою стандартну підстилку, всередині якої знаходяться спеціальні полімерні гранули, створені за новітніми технологіями.

Навіть якщо Ваш вихованець надмірно цікавий, він не зможе зіпсувати килимок, так як покритий щільною тканиною натурального походження.

Особливо приємно те, що такий охолоджуючий килимок можна використовувати повсюдно, так як він досить компактний і легкий.

Його можна брати з собою на природу, а також стелити в будці або будиночку вихованця, щоб тварина не страждала від згубного впливу спеки.

Такий килимок особливо актуальний при перевезенні тварин у закритому перенесенні в громадському транспорті, в автомобілі без кондиціонера, а також при вимушеному тривалому знаходженні в теплому приміщенні або на сонці.

Здатний охолоджувати протягом декількох годин поспіль і після короткої перерви знову готовий до використання. Різниця між температурою повітря і килимка не перевищує 8 ° C, що запобігає переохолодженню собаки. Після того ка килимок знову нагріється і ваш улюбленець піде з нього, відбувається процес самоохолодження, який займає від 15 до 40 хвилин.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре