Royal Canin cocker (кокер-спанієль) Adult корм для собак від 12 місяців 3 кг.

  • Виробник: Royal Canin
  • Модель: 3969030
  • 1000
  • 613грн. 689грн.

Собакам мисливських порід важливо мати міцне здоров'я. Тому, при правильному догляді за кокер спаніелями, слід правильно підбирати харчування, яке буде підтримувати пса в хорошій фізичній формі. Корм, створений для собак кокер спанієлів, Royal Canin cocker Adult допомагає забезпечити оптимальну роботу серцевого м'яза вашого вихованця. Він також подбає про його зубах, правильному вазі і насиченні усіма необхідними компонентами собачого організму.

В ньому ви знайдете і корисні злаки, і жири, як рослинні, так і тварини, і овочі, а також риб'ячий жир. Ми ж з радістю приймемо ваше замовлення і доставимо його. У нас представлені тільки кращі бренди кормів для собак, за якість яких готові поручитися. Ціни на товар стануть приємною несподіванкою. Працюючи для вас, ми робимо наше обслуговування максимально швидким та якісним.

СКЛАД

Рис, кукурудза, зневоднені білки тваринного походження (птах), кукурудзяна клейковина, тваринні жири, гідролізат білків тваринного походження, буряковий жом, ізолят рослинних білків, риб'ячий жир, мінеральні солі, оболонка і насіння подорожника, соєве масло, фруктоолігосахаріди, гідролізат дріжджів (джерело мaннанових олигосахаридов), масло огуречника аптечного (0,1%), екстракти зеленого чаю і винограду (джерела поліфенолів), гідролізат з панцира ракоподібних (джерело глюкозаміна), екстракт чорнобривців прямостоячих (джерело лютеїну), гідролізат з хряща (джерело хондроїтину).

Вітаміни: вітамін A - 30900 ME; вітамін D3 - 800 ME.

Мінеральні речовини: залізо - 49 мг; йод - 4,9 мг; мідь - 9 мг; марганець - 64 мг; цинк - 192 мг; сeлeн - 0,11 мг; технологічні добавки: трифосфат пентанатрію - 3,5 г; консерванти, антиоксиданти.

Типовий аналіз: сирої протеїн - 25%; сирої жир - 14%; сира зола - 4,8%; сира клітковина - 1,4%; на 1 кг: жирні кислоти омега 3 - 7,2 г, в т. ч. EPA & amp; DHA - 4 г.

Калорійність: метаболічна енергія (виміряна) (ккал / кг) - 3883. Метаболічна енергія NRC 85 (ккал / кг) - 3650,5. Метаболічна енергія (розрахована за NRC 2006) - 3883.

Royal Canin
Тип Сухой корм
Вес 3 кг.
Назначение Основное питание
Класс Супер-премиум
Возраст Взрослые животные
Порода Кокер - спаниель
Основные ингредиенты Белки животного происхождения (птицы),рис, кукуруза
ЦСМ 627,36/468,18/601,47/688,5
Страна производитель Франция

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре