Optimeal

Консерви для кішок Optimeal: вкусняшки для кота

Завдяки своєму неповторному смаку, Optimeal завоював серця вже багатьох ваших улюбленців. Спробувавши один раз даний корм, вихованці мріють їсти його постійно. Оптима вологий корм для кішок, купити який можна в нашому магазині, унікальний за складом. & Nbsp;

Харчування для гурманів

Все господарі розуміють, що від харчування тваринного безпосередньо залежить його здоров'я. А це гарантує задоволення і щасливе життя котика, до того ж, економію витрат на ветеринара. Запевняємо, що якість сухого корму Optimeal для котів бездоганно.

Перш за все, власникам пухнастих кішок і котів потрібно вміти розбиратися в кормах. Що на сьогоднішній день пропонують зоомагазини?

  1. Харчування економ класу. Ці продукти широко рекламуються, але при виборі корму варто бути обережним, звертаючи увагу на ім'я виробника. У цього харчування одна безсумнівна перевага - його ціна, доступна всім.
  2. Преміум клас. У таких кормах відсоток вмісту м'яса великої. Це харчування збалансовано. Реклама таких кормів не широкий. Виробники думають про склад корму.
  3. Харчування супер-преміум класу. Корми такого класу досить дорогі і купити їх можна далеко не скрізь. При виборі такого харчування вашому улюбленцю забезпечений збалансований корм, збагачений мінералами, жирами і мікроелементами. У створенні Optimeal консерв для кішок взяла участь велика кількість ветеринарів і дієтологів. Мета досягнута - створений корм, який зміцнює імунітет і сприяє відмінному стану шкіри і шерсті вашого вихованця.
  4. Холістікі. Ці продукти доступні далеко не кожному. Вони враховують породу вашого вихованця і його індивідуальність. В такому харчуванні найкращі інгредієнти.

    Оптима - корм і консерви для кішок, купити в Україні таке харчування за доступними цінами пропонуємо в нашому магазині. Поєднання доступної ціни і хорошої якості гарантовано вашому котику. & Nbsp;


У цій категорії немає товарів