Josera

Зробити харчування для свого нявкати одного, насичене вітамінами і мінералами, або купити сухий корм для кішок Josera - це питання навіть не встає перед нашими клієнтами. Вони знають, що така їжа - комфортна, живильна і корисна. Збалансований корм вже готовий до застосування. А особливість харчування Йозера забезпечить маленького усатіка всім необхідним.

Особливості кормів Josera

Субпродукти не приносять потрібної кількості мінералів і мікроелементів. Також овочі, злаки і м'ясо повинні бути в їжі у кота в строго певних пропорціях. Це дозволяє підтримувати його енергійність і рівень здоров'я на потрібної ступені. Асортимент кормів з Німеччини, який випускається більше 70 років, - це вивірене поєднання корисних речовин і добавок для усатіков і полосатиков. Читати далі

На німецькому сімейному підприємстві виробляються корми не тільки преміум класу. Тут підбирають тільки краще для того, щоб годувати кішок. Тому асортимент давно розширено до харчування супер-преміум класу. Це дозволяє власникам і заводчикам бути спокійним про вихованців. Економ-класу в каталозі продукції немає. Він не може включати в себе корисні продукти. З цієї причини ви не знайдете все класи сухих кормів для кішок Josera. Але і не будете турбуватися про стан і настрої дорослого вихованця або кошеня. Тільки не забувайте давати їм паралельно багато води і насипати строго обмежений обсяг.

Якість сухого корму Josera для котів - сертифіковане. Це означає, що на виробництві користуються:

  • послугами перевірених постачальників;
  • екологічно чистим м'ясом;
  • натуральними продуктами, без домішок.

    Корм ​​для котів Josera купити в Україні тепер не складно. Останні кілька років він активно поставляється в нашу країну. Замовлення можна зробити з доставкою в будь-яке місто.