Royal Canin

Хочете, щоб ваш улюблений кіт був здоровим і активний, мав блискучу шерсть і міцні зуби, не було бліх та інших шкідливих паразитів, потрібно йому забезпечити збалансований корм. Сухий корм для кішок Royal Canin один з найкращих кормів, який легко засвоюється в організмі вихованця. Технологи виробництва створюють кормові добавки, враховуючи фізіологічні особливості тварини, а саме вага, вік, породу, здоров'я, спосіб життя, стан організму.

Під час активного росту кошеня повинен отримувати вітаміни в достатній кількості, щоб бути здоровим і енергійним. Читати далі

Види і класи готових кормів для кішок

Асортимент кормів Роял Канін дуже широкий. Найкращий варіант, коли улюблена кішка отримує різні види харчування в раціоні такі, як:

 • консерви - містять м'ясні компоненти, овочі, бульйон, фрукти, мінерали і вітаміни, підходить вихованцям, які мало вживають води;
 • вологі корми - порційні павукові-пакети на одне годування, з середньою вологістю, включають шматочки м'яса, желеподібної консистенції або соуси;
 • сухий корм Royal Canin для кошенят - в складі є супродукти, овочі і злаки, м'ясо, вітамінний комплекс, обов'язково з будь-якими сухими кормами у улюблениці повинна стояти мисочка з водою.

  Якість сухого корму Royal Canin для котів схвалено фахівцями. Випускається в найбільш доступних за ціною і якістю класах:

  • економ класу - засвоюється на 60-70%, втамовує голод кішечки, недорога вартість;
  • преміум класу - містити багато поживних речовин і шматочки м'яса, засвоюваність 70-80%;
  • супер-преміум класу - збалансований корм, з високим відсотком натурального м'яса, легко засвоюється на 90-95%.

   Сухий корм для кішок Royal Canin купити на нашому офіційному сайті можна за доступною ціною, високої якості і від провідних виробників.