Bosch

Чи маєте вірного друга на чотирьох лапах, що зустрічає вас кожен день з роботи і виляє від радості хвостиком? Тоді вам, як його господареві, доводиться його смачно і ситно годувати. У вас є час простоювати біля плити, готуючи свого улюбленця збалансований корм ? Мова йде не тільки про м'ясо, а й про необхідні йому також вітамінах. Якщо ви зупинилися на виборі саме сухого корму, а не вологого, то ця інформація для вас. Адже таке харчування має ряд безсумнівних переваг. Пропонуємо вашій увазі собачий сухий корм Bosch . Читати далі

Різноманітність корму з Європи

Зупиняючи свій вибір на виборі того чи іншого сухого корму, варто розібратися у величезній кількості його пропозицій. Адже в залежності від складу харчування воно може бути економ-класу, а також преміум-і супер преміум-класу. У першому випадку вашу собаку чекають субпродукти низької якості, без наявності справжнього м'яса. Зупинивши свій вибір на сухому кормі супер преміум-класу, вихованець буде їсти в його складі не менше 25% справжнього м'яса. Крім того, субпродуктами, включеними в його склад, виявляться серце, а також печінку птахів.

Одним з найкращих пропозицій на ринку сьогодні є Bosch, сухий корм для собак, купити який рекомендуємо в магазині Korm24. Це харчування від німецького виробника. Вашому вихованцеві запропонують не тільки корисні інгредієнти, але і лікувальні складові. Якість сухого корму Bosch для собак бездоганно. Європейські виробники дорожать своїм ім'ям.

Пропонуємо замовити сухий корм для собак Bosch в інтернет-магазині Korm24. Є вибір харчування в залежності від віку вашого вихованця, ступеня його активності, супутніх захворювань. Також існують варіанти для представників великих порід. У нас можна придбати різноманітний Bosch сухий корм, інтернет магазин Korm24 зможе здивувати вас доступними цінами.